MENU...
Facebook
NZOZ O-MED Aleksandra Plata Babula
Certyfikowany Gabinet Badań Prenatalnych
 • Doradztwo dietetyczne
  Jak bardzo jesteś świadomy tego co jesz i jaki to ma wpływ na Twoje zdrowie? Jak bardzo uległeś reklamowanemu często w mediach "zdrowemu stylowi życia" Ile razy byłeś na diecie bez sukcesu? Zapraszamy do Nas! Przekonasz się jak łatwo odzyskasz zdrowie i świetne samopoczucie.
 • Ginekologia i położnictwo
  Polecamy Państwu nasze usługi w zakresie poradni ginekologiczno - położniczej. Porady z zakresu położnictwa i ginekologii. USG, prowadzenie ciąży, badania KTG, diagnostyka ultrasonograficzna, badania cytologiczne, histeroskopia.
 • Medycyna estatyczna
  Zapoznaj się z naszą ofertą dotyczacą zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz laseroterapii. Pomożemy odzyskać jędrnośc skóry, przywrócimy jej młodzieńczy wygląd.
  Zadbamy o zdrowie i piękno Twojej skóry.

Zdrowie kobiety najwyższym jest prawem...

Priorytetem naszej poradni jest zadowolenie naszych pacjentek. Staramy się im zapewnić kompleksową opiekę - zarówno przed koncepcyjną, w ciąży jak i w połogu. Dysponujemy najlepszym sprzętem dostępnym na rynku. W naszym gabinecie do diagnostyki używamy ultrasonografu "Voruson E8 Expert" oraz laser Edge One. Ciągle podnosimy nasze kwalifikacje poprzez szkolenia i kursy, tak aby pacjentki mogły korzystać z najnowszych osiągnięć medycyny w zakresie perinatologii, ginekologii oraz medycyny estetycznej.

W naszym gabinecie mamy możliwość przeprowadzenia drobnych zabiegów w zakresie ambulatoryjnym, zarówno w znieczuleniu miejscowym jak i pod opieką anestezjologiczną. W ramach opieki nad pacjentką ciężarną proponujemy spotkanie z fizjoterapeutką, która przygotuje Panie na czas porodu oraz doradcą żywieniowym, który podpowie jak najlepiej odżywiać się w ciąży. Spotkania te prowadzone są w ramach prowadzenia ciąży i nie są dodatkowo płatne. Panią po porodzie oferujemy rehabilitacje mięśni krocza prądami galwanicznymi lub w przypadku większych zaburzeń np. nietrzymania moczu laseroterapie pochwy i krocza.

Nasza drużyna

Kontakt

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD
OPIEKI ZDROWOTNEJ O-MED
Aleksandra Plata Babula

32-600 Oświęcim, ul. 11 listopada 3B/1
rejestracja: 33 844 08 11
poniedziełek - czwartek od godz. 9.00

Napisz do nas

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)