Lipoliza iniekcyjna-AQUALYX

Alternatywa dla chirurgicznego odsysania tłuszczu!

Jeszcze do niedawna jedynym rozwiązaniem na pozbycie się niechcianych „fałdek”, było odessanie tłuszczu, tzw. liposukcja. Rozwiązanie bardzo skuteczne, ale mocno inwazyjne. Dzisiaj usunięcie niechcianego tłuszczyku bez większej ingerencji  stało się możliwe, dzięki roztworowi fosfatylocholiny – Aqualix.

Aqualyx to dziś jedyny na świecie, zarejestrowany preparat do zabiegów iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, a technika intralipoterapii została uznana za najbezpieczniejszą technikę iniekcyjną w redukcji tkanki tłuszczowej. Preparat ten wstrzyknięty w tkankę tłuszczową powoduje niszczenie komórek tłuszczowych, które transportowane są do wątroby i wydalane z organizmu przez nerki. Jest to metoda bezbolesna a zarazem skuteczna a co najważniejsze bezpieczna.

Najlepsze efekty osiągalne są u pacjentów z odpowiednią wagą lub lekką nadwagą z miejscowym nagromadzeniem tłuszczu. Zwłaszcza w przypadku lokalnych otłuszczeń u kobiet, takich miejscach jak: biodra, bryczesy, wewnętrzna strona kolan, które nie ulegają redukcji pomimo ćwiczeń oraz diety.

Aqualyx trwale usuwa otłuszczenia!